KOhtla-Järve täiskasvanute gümnaasium

UUDISED

Head õpilased!

Laupäeval 19.10.2024 kell 9.00- 13.00 on võimalik tulla kooli õppimisvõlgnevuste likvideerimiseks ning konsultatsiooni saamiseks.

Võimalusel leppige õpetajatega eelnevalt kokku!

Õpetajate kontaktandmed on meie kodulehel

Уважаемые ученики!

В субботу 19.10.2024 с 9.00-13.00 есть возможность сдать учебные задолженности и получить консультации по предметам.

По возможности договоритесь с учителями заранее!

Контактные данные учителей на школьной странице

Reedel, 4. oktoobril toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses pidulik kontsert, mis oli pühendatud Õpetajate Päevale. Üritusel tänasid Linnavolikogu esimees Eduard Odinets ja haridus- ja kultuurivaldkonna abilinnapea Alevtina Jermakova Kohtla-Järve linna haridusvaldkonna töötajaid nende pühendumuse ja hindamatu töö eest. Lisaks toimus üritusel aasta tublimate haridusvaldkonna tegijate tunnustamine, kellele andsid volikogu esimees ja abilinnapea üle auhinnad ja tänukirjad.

Kohtla-Järve aasta õpetaja konkursile olid nomineeritud meie kooli töötajad:

Kategoorias aasta põhikooli õpetaja – Aarne Hanni

Kategoorias aasta hariduse toetaja – Andrei Igonen.

Kohtla-Järve aasta gümnaasiumi õpetaja tiitli võitjaks sai ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Tiina Grauberg

Palju õnne meie kooli tublidele õpetajatele!